Template design by cpa website and free forum hosting
Please update your Flash Player to view content.
UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ Įmonės kodas 171668992 Kvėdarnos g. 4, LT-90307, Vatušių k., Rietavo sen., Rietavo sav. Tel.(8 448) 68 122, faksas (8 448) 45010 el.p. komunalinis@rietkom.lt
Reklaminis skydelis

LR Seimas 2015 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. XII-2083 pakeitė Vartotojų teisių apsaugos įstatymą, siekdamas sudaryti palankias ir aiškias sąlygas vartojimo ginčų (t. y. ginčų, kylančių tarp vartotojų ir pardavėjų ar paslaugų tiekėjų) sprendimui ne teismo tvarka, skatinant taikų ginčų išsprendimą ir užtikrinti aukšto lygio vartotojų apsaugą.

2017 m. lapkričio 6 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-40 buvo patvirtinta UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ vartojimo ginčų nagrinėjimo tvarka, pagal kurią, vartotojas, manantis, kad paslaugų tiekėjas pažeidė jo teises ar teisėtus interesus, susijusius su vartojimo sutartimi, privalo raštu kreiptis į paslaugų tiekėją t. y. UAB „Rietavo komunalinis ūkis“, adresu Kvėdarnos g. 4, Vatušių k., Rietavo savivaldybė, tel. (8 448) 68 122, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir nurodyti savo reikalavimus, išskyrus atvejus, kai vartotojas tiesiogiai kreipiasi į teismą. Tai vartotojas turi padaryti ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo tos dienos, kurią sužinojo apie savo teisių ar teisėtų interesų pažeidimą. Paslaugų tiekėjas privalės neatlygintinai išnagrinėti vartotojo kreipimąsi ir, kai nesutiks su vartotojo reikalavimais, privalės ne vėliau kaip per 14 dienų nuo vartotojo kreipimosi gavimo dienos pateikti vartotojui išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Kai paslaugų tiekėjas netenkins vartotojo reikalavimų arba juos tenkina iš dalies, paslaugų tiekėjo atsakyme turės būti pateikta informacija apie vartojimo ginčų neteisminio sprendimo subjektą, kompetentingą spręsti vartojimo ginčą.

Pagal priimtus pakeitimus, vartojimo ginčus ne teismo tvarka energetikos srityje nagrinėja:

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (adresas: Verkų g. 25 C-1, 08223 Vilnius, tel. 8 800 20 500, faks. (8 5) 213 5270, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Interneto svetainės adresas: www.vkekk.lt) ir Valstybinė energetikos inspekcija prie energetikos ministerijos (adresas: Algirdo g. 27, 03219 Vilnius, tel. (8 5) 263 6076, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Interneto svetainės adresas: www.vei.lt).

UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ vartojimo ginčų nagrinėjimo tvarka patalpinta bendrovės internetinėje svetainėje www.rietkom.lt, skiltyje teisinė informacija.


UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ vartojimo ginčų nagrinėjimo tvarka

 

El. sąskaitos

Elektroninės sąskaitos