Template design by cpa website and free forum hosting
Please update your Flash Player to view content.
UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ Įmonės kodas 171668992 Kvėdarnos g. 4, LT-90307, Vatušių k., Rietavo sen., Rietavo sav. Tel.(8 448) 68 122, faksas (8 448) 45010 el.p. komunalinis@rietkom.lt
Reklaminis skydelis

UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ valdyba, skelbia konkursą UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ direktoriaus pareigoms užimti. Direktorius renkamas 5 (penkerių) metų kadencijai. Su direktoriumi bus sudaroma terminuota darbo sutartis.

Įmonės pavadinimas, teisinė forma, buveinė ir kodas: UAB „Rietavo komunalinis ūkis“, buveinė – Kvėdarnos g. 4, Vatušių k., Rietavo sen., Rietavo sav., LT-90307, įmonės kodas – 171668992.

Reikalavimai pretendentams:

1. Turėti aukštąjį universitetinį technologijos mokslų studijų srities inžinerijos krypties išsilavinimą.

2. Turėti ne mažesnę kaip 3 metų inžinerinio ir 3 metų vadovavimo įmonei darbo patirtį.

3. Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti, kontroliuoti įstaigos veiklą, operatyviai reaguoti į pokyčius, gebėti bendrauti, dirbti komandoje; gebėti organizuoti darbą, rengti veiklos planus ir programas.

4. Išmanyti dokumentų rengimo taisykles, suprasti įstatymų ir norminių teisės aktų reikalavimus, veiklos organizavimo ir veikimo principus, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, šilumos gamybos ir tiekimo, daugiabučių namų šildymo sistemų priežiūros, elektros įrenginių aptarnavimo ypatumus.

5. Mokėti valstybinę lietuvių kalbą.

6. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir gebėti priimti sprendimus; mokėti dirbti „Microsoft Office“ programiniu paketu.

7. Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Pretendentų atrankos būdas – Bendrovės direktoriaus veiklos programos/vizijos – pristatymas iki 15 min. ir testas žodžiu (pokalbis).

Dokumentai teikiami iki 2019 m. vasario 25 d. 17.00 val. UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ valdybai – Rietavo savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir teisės skyrius (Laisvės a. 3, Rietavas, 214 kab.) arba siunčiant registruotu laišku.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse, adresuotą UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ valdybai.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas.

4. B kategorijos vairuotojo pažymėjimo kopiją.

5. Darbo patirtį patvirtinančio dokumento kopiją (darbo sutarties, įsakymo dėl paskyrimo į pareigas kopiją, SODROS išrašą ar kt.).

6. Gyvenimo aprašymą (CV).

7. Užpildytą pretendento anketą.

8. Savo privalumų sąrašą, nurodant dalykines savybes, kvalifikacinių kursų ir seminarų išklausymą patvirtinančių dokumentų sąrašą (raštu).

9. Savo, kaip Bendrovės direktoriaus, veiklos programą/viziją (raštu).

Konkurse stebėtojų teisėmis gali dalyvauti ne daugiau kaip du asmenys. Prašymą leisti asmeniui stebėti konkursą asmenys ne vėliau kaip iki pretendentams nustatytos dokumentų pateikimo termino pabaigos elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai pateikia Rietavo savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus teisininkui.

Pridedama:

UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ direktoriaus pareigybės aprašymas.

Konkurso UAB „Rietavo komunalinis ūkis“ direktoriaus pareigoms užimti organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas.

Prašymo leisti dalyvauti konkurse forma.

Pretendento anketos forma.

 

Išsamesnė informacija teikiama: Rietavo savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir teisės skyriuje, tel. (8 448) 73 224, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba UAB „Rietavo komunalinis ūkis“, tel. (8 448) 68 122, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Paskutinį kartą atnaujinta (2019-02-11 16:06)

 

El. sąskaitos

Elektroninės sąskaitos